Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek a lenti angol...

Mit jelentenek a lenti angol mondatok?

Figyelt kérdés

English 2000 acts only as an agent for your accomondation.


You must try your best to adjust to your family life.


Does home stay accommondation have rules?



2014. jan. 15. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz elővenni egy szótárat? Mindemellett, én úgy látom, hogy megint nem sikerült rendesen leírnod a mondatokat. 'accommodation'-nel fordítom őket, mert olyan nincsen, hogy "accomondation", "accommondation". Ha ez egy feladatgyűjteményben van kétszeresen eltolva, akkor csak gratulálni tudok hozzá.


1. English 2000 úgy funkcionál, mint egy ügynök a szállásodhoz.


2. Muszáj megpróbálnod a tőled telhető legjobban viselkedni, hogy hozzáigazodj a családod életéhez (azaz kisebb változások például viselkedésileg, gondolkodásilag).


3. Ezt meghagyom másnak, ez nekem nem tűnik helyesnek.

2014. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz
2014. jan. 15. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezért nem tűnt nekem ez jónak. Az nem "home stay", hanem 'homestay' (a másik elírt mellett).


3. Vannak szabályai a családi szállásnak?


A 'homestay' az egy olyan rendelkezés, ami diákoknak vagy turistáknak biztosít szállást családok otthonában fizetésért cserébe. Tehát ilyen típusú szállásról van szó.

2014. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Vannak-e szbályai a családnál elszállásolásolásnak?
2014. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a nursing home stay meg öregek otthonában elhelyezés
2014. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A lapon külön volt írva :(
2014. jan. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!