Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne szíves lefordítani...

Lenne szíves lefordítani nekem valaki pár angol turisztikai mondatot?

Figyelt kérdés
Nagyjából megvan, de nem akarok hülyeséget írni, ha valaki segít írjon privátot légyszives.

2014. jan. 18. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
írd ide, aztán javítjuk! ;)
2014. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

The water will 1.2 meter only some places , and sometimes these can be avoided by. Unfortunately, wellies do not rent, but on link waterproof boots will good. We conditionally reservation of you, but please send us an email 1 April, because the cave tour prices reference should be made in advance.


Mit írtam pontosan? :)

Ha hibás leírom magyarul mit szerettem volna.

2014. jan. 18. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kukkot nem tudok belőle kihámozni, írd le magyarul mit akarsz mondani!
2014. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én értem!:) Nem pontosan , de értem! Szerintem jó lesz! :D
2014. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mire lesz jó? amúgy, ha érted, akkor le is írhatnád magyarul....ezek csaj összedobált szavak, még a google is jobban fordít
2014. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háhá, pont most válaszoltam ugyanerre a kérdésre egy másik feltett kérdésnél... és még mindig nem tudtuk meg, hogy mit akartál mondani, naa. :)


"Mit írtam pontosan? :)" Mármint hogy mit jelent, amit írtál, vagy hogy mi jó benne? Nekem még mindig nagyon értelmetlennek tűnik.

2014. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Xdddddddd valakinek , ez a mulatas! :DDD
2014. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!