Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék keresni gyorsan egy...

Szeretnék keresni gyorsan egy olyan embert, aki profi és gyors módon képes lefordítani egy viszonylag súlyosabb szöveget biológiából. Van itt köztetek olyan?

Figyelt kérdés

Fizetni is hajlandó vagyok érte, ha valaki segítene rajtam. Előre is köszönöm.


[link]



2014. jan. 18. 19:25
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Még vizsgaidőszakra kell, vagy ráér utána is? (Szakfordítást nem tudok garantálni - nem a szakterületem, így nem ismerem a szavakat, nyilván, ami interneten fellelhető, azt megoldom -, de irodalmilag elég tisztességesen tudok fogalmazni.)
2014. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minél hamarabb kellene, így is késett már két napot, mert a tanár visszadobta. Mindegy hogy hogy sikerül, ha vállalható a végeredmény.
2014. jan. 18. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az első vállalja, akkor tudok segíteni neki a szakszavak területén (nekem ez a szakterületem, de nem vagyok fordító, így nem tudnám elég gyorsan magyarra átültetni). Viszonylag egyszerű a nyelvezet pl. a britekhez képest (pedig ex brit gyarmetterület) és nem sokat sumákoltak az eredményekkel.
2014. jan. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!