Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van lehetőség a kínai...

Ha van lehetőség a kínai nyelv tanulására az iskolában, jelentkeznétek rá, tudván, hogy angolul tanít?

Figyelt kérdés
Emelett tanulok 4 éve németül, angolul is csak most fogok 9.-ben, ahogy a kínait is lehet pluszban
2014. jan. 19. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én biztos, de ha jól értem, akkor te még egyáltalán nem tudsz angolul? Az kicsit necces.


Viszont ha tényleg érdekel, akkor szerintem ettől függetlenül megéri belevágni. Gondolom ez nem egy vérkomoly óra lesz, és feltételezem ő is tisztában van vele, hogy nem mindenki lesz profi angolos, a csoportársaid is gondolom segítenek majd valamennyire.


De tényleg csak akkor, ha szívesen csinálnád.

2014. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudok angolul alapfokon kb... Elvileg most még 2 o.társam jelentkezne, jó barátaim :) És érdekel a nyelv is :) anyanyelvi tanár tanít, szakkör szerű lesz.
2014. jan. 19. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy kezdtem, bár elég jól beszéltem angolul. most kínai szakos vagyok az egyetemen, és már Kínában is jártam. én nagyon örülök, hogy belevágtam.
2014. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg.A lehetőségeket ki kell használni.:)
2014. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!