Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sajat magam otthon, hogyan...

Sajat magam otthon, hogyan tudom a legjobban fejleszteni angol alap nyelvtudasomat?

Figyelt kérdés

Ti hogyan tanultok nyelvet, milyen otthoni modszerekkel?

Mennyi idot szanjak mindennap a nyelvtanulasra legalabb?


2009. dec. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan? Akarattal. Ha Pákó képes volt ilyen magas szintre emelni a magyar nyelvtudását, akkor neked is menni fog az angol. Google barátom azt mondta, hogy rengeteg ötletet tud adni neked. Nézz körül, és tanulj!
2009. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem örök bevált módszer a játékok fordigatása. Nemcsak, hogy szórakozol de fejleszted az angol tudásodat is, ha meg vmit nem tudsz benne egyszerűen kikeresed a szótárból, vagy valakit megkérdezel.
2009. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a jatekok forditgatasa? Milyen jatekra gondoltal?
2009. dec. 3. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom vmilyen konzolra játék, énis innen tanultam megjobban angolul , illetve játszottam régen Yugioh kártyákkalXD és azon angol szöveg volt és sose értettem, mára már tökéeltesen, mer lefordigattam szótárkával javaslom neked is.
2009. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szotarkaval?:))) koszike
2009. dec. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó angol cuccom,ha kell adok.Hallgatás sok,én pl most kezdem a hétköznapi angol mellé,a szakmait,nah az kicsit már izzaszt.
2009. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi utolso, igazan rendes vagy!

Most kulfoldon elek, de ha hazautazom akkor hozok ki magammal magyar angol konyveket. Addig itt nyuzom a nyelvet.

Koszike.

Amugy nekem is vannak modszereim, csak gondoltam kerek meg par jo es hasznosat hozza. De nem mentem sokra itt(((

2009. dec. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!