Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű "C" nyelvvizsga...

Középszintű "C" nyelvvizsga kiváltja az éretségit?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy ha megcsinálom a középszintű "C" nyelvvizsgát német nyelvből akkor nem kell belőle éretségiznem mert kiváltja az 5ös középszintű éretségit. Mennyi igazság alapja van, mert nem találtam erre vonatkozó írást az interneten.

2014. jan. 28. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
KözépFOKÚ, és nem, nem váltja ki. Régen így volt, de ma ár nincs. Nekem is van nyelvvizsgám belőle, mégis érettségiznem kellett (2 éve).
2014. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen egykoron, de már jó pár éve (emlékeim szerint 2005 óta) nincs. Ettől függetlenül leteheted a középfokú nyelvvizsgát, enni nem kér és ha a felsőoktatásban szeretnél tanulni, a diplomához szükséged lesz rá.

(meg a nyelvtudásra is szükség lenne a papír mellett, de az már nem mindig jön össze)

2014. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érettségi--ha szabad kérnem
2014. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!