Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar-Angol Kéttannyelvű...

Magyar-Angol Kéttannyelvű Gimnáziumba felvennének ezzekel a pontokkal?

Figyelt kérdés

Központi írásbelin összesen 58 pontot szereztem ( magyar: 35, matek: 23) Nem jók...

Van egy Power-Point amiben összefoglalják a számításokat (pontokat)

Ez áll benne:


szerzett pontok: központi, országosan egységes felvételi magyarból és matematikából (50 %-a az összpontszámnak: max. 100 pont)


hozott pontok: 8 tárgy 5., 6., 7. év végi, 8. félévi jegyek (50 %-a az összpontszámnak, arányosítással: 120pont x 5/6= max. 100 pont)<--- Ezt hogy lehet kiszámítani?


A jegyeim: 5.,6.,7. Mindegyik 5.

8. félévi : kettő 4-es a többi 5-ös.


Mennyi esélyt láttok a bejutásra? Mellesleg még ezt írják :

kb. 110-130 pontot elérni a 200-ból összesen (hozott+a felvételin szerzett)



2014. jan. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikbe

De van rá esély

2014. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van szóbeli, akkor még azt is nézni kell
2014. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóbeli nincs. Pápa Petőfi Sándor Gimzázium.
2014. jan. 29. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly nem akartak sokan oda menni. Nézd meg, szinte mindenkit felvettek, aki elsőként jelölte a sulit! Szerintem emiatt alacsony pontszám is elég lesz.

[link]

2014. jan. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az tavaly volt! Manapság meg szerintem nagyon sokan akarnak kéttannyelvűbe menni.
2014. jan. 31. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!