Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív Angol kezdő csomag...

Kreatív Angol kezdő csomag milyen szintre készít fel? Középfokú (B2) nyelvvizsgáig eljuttat?

Figyelt kérdés

#kreatív-angol-kezdő
2014. jan. 31. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ezt állítja. Szerintem kevés hozzá.
2014. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kezdő csomaggal többen is írták fórumon, h levizsgáztak középfokból belőle...azért viszont érdemes nyelvtani tananyaggal kiegészíteni, pl. az oxford angollal...de amúgy van mellé haladó is...az már akár felsőfokig is elvisz.

Sokan dicsérik, de sok seggelés és kitartás kell hozzá...nekem kissé monoton az egész.

2014. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyébként...előző vagyok...én inkább relaxát ajánlanám, mert ott a mondatokhoz is van hanganyag, és sokszor csak hallgatni is elég...míg a kreatívnak csak a szavakhoz van, ill. egy-egy bekezdéshez, plusz szerintem marhára monoton.
2014. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!