Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megtudná valaki mondani, hogy...

Megtudná valaki mondani, hogy honnan tudom letölteni a mostani kidolgozott érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
Engem bízott meg az osztály, de nem tudom, hogy honnan tudnám leszedni és kinyomtatni. Előre is köszönöm.
2009. dec. 6. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd be google-ba, a tétel címét ami kell nagyjából vagy pontosan és írt mellé, hogy tétel vagy érettségi tétel. Szerintem sokat ki fog dobni.
2009. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Mi az, hogy mostani?

2. Milyen tantárgyból?

3. OFF: Mi az, hogy az osztály téged bízott meg? Te vagy az osztály házicselédje? Senki nem akarja megcsinálni?

4. Itt van néhány tantárgy, ellenőrizetlenül, nyelv nincs köztük, jobban jársz, ha magad kidolgozod, azal ugyanis meg is tanulod. [link]

5. Meg tudná valaki mondani. Itt nem a megtud az igekötős ige, hanem a megmond egy közbeékelt szóval (tudná). -3 pont.

2009. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!