Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lengyelül tudók: mit jelent a...

Lengyelül tudók: mit jelent a következő mondat?

Figyelt kérdés

gugli a barátom, de nem értelmez, sajna:

"Dla tych, którzy sa ciekawi, jak to jest byc w powaznym zwiazku z kobieta: Dzis rano sie zorientowalem, ze jestem w trzecim dniu klótni, o której nie wiedzialem, ze w niej uczestnicze."


2014. febr. 4. 11:58
 1/3 A kérdező kommentje:
assszem ide a kutya se fog idetévedni... :-(
2014. febr. 4. 13:50
 2/3 anonim válasza:

Lengyel a párom, de mi angolul beszélünk, úgyhogy kicsit lehet, hogy torzul.

A lényeg: "Azoknak akik arra kíváncsiak, hogy milyen a nő egy komoly kapcsolatban: harmadik napja úgy vitatkozunk valamiről, hogy nem vettem észre, hogy részese vagyok a vitának"

2014. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát, a fordító alapján valami olyasminek tűnt, hogy mikor már harmadik napja vitatkoztunk, jöttem rá hogy nem akarok komoly kapcsolatot... nagyjából.

Ebből is látszik, mennyit ér a translator magyar vagy lengyel esetében...

2014. febr. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!