Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb nyelvvizs...

Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga németből?

Figyelt kérdés
A legkönnyebb érdekel mert csak arra kell majd h kiadják a diplomát. A németet nem szeretem annyira mint az angolt. Szerintem németből sosem fogok annyit tudni mint angolból mert nagyon idegen nekem. am két nyelvvizsga kell ezért akarok németből is.

2014. febr. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a legkönyebb, amelyiken átmégy!...:)


Ha pedig egyszerüsége miatt keresed a legjobbat, akkor a Goethe a legjobb. Csak németül kell vizsgáznod, nem kell fordítani, mert csak egynyelvü vizsga. Pont ez az amit keresel.

2014. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Telc is egynyelvű, sőt, szinte az egész tesztes jellegű, csak a levélnél kell saját magadtól írnod, a többi feladat párosítgatós, vagy adott halmazból kell kiválasztani a megfelelőt.
2014. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért a németet választod,ha nem szereted és csak a diplomához kell? Válaszd inkább az olaszt vagy a spanyolt!Sokkal könnyebb dolgod lenne ezekkel a nyelvekkel és talán még élveznéd is a nyelvtanulást.
2014. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért ezt választom mert a suliban bár nem rendesen de ezt tanítják az angol mellett de csak heti 45 percben. Na meg általánosban és középsuliban is elvileg ezt kellett vna tanulnom csak olyan jól kifogtam a tanárokat h nem tanították meg. Jelenleg külön tanárhoz járok de sokkal több mindent tanultam belőle eddig heti 1,5 órában kevesebb mint egy év alatt mint a suliban évek alatt.

A spanyol am tetszik is meg minden de szerintem az sem lenne könnyebb meg ha lesz valamikor esélyem külföldre menni Németországot fogom választani így jól jön egy pici ismeret. Na meg szerintem a leghasznosabb nyelv az angol mellett europában.

2014. febr. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!