Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek, lefordítanátok ezt...

Németesek, lefordítanátok ezt nekem?

Figyelt kérdés

Ezt kellene németre lefordítani! Előre is nagyon szépen köszönöm!



Jó napot kívánok,


munkalehetőség iránt szeretnék érdeklődni. Középiskolai végzettségű egyetemista lány vagyok. Az egyetemet távúton végzem, ezért nem okozna gondot a hétköznapi munka és a túlóra sem. A tanulmányaim során az idegenforgalom és a vendéglátás területén sok tapasztalatot szereztem, de szeretném az ismereteimet Önöknél bővíteni.

Mellékelten küldöm az életrajzomat is. A válaszukat előre is köszönöm!


További kellemes napot kívánok!


Üdvözlettel: ...


2014. febr. 6. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel ugye nem valós álláshirdetésre szeretnél jelentkezni?
2014. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nein
2014. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

bocsi előre is, ha hibás és túl egyszerű...35 órája nem aludtam :)


Guten Tag/Sehr geehrte Damen und Herren,


ich interessiere mich für Ihre Arbeitmöglichkeit. Ich habe eine Abitur gemacht und ich studiere jetzt an einer Uni. Meine Studie mache ich an dem (?) Fernunterricht, deshalb kann/könnte ich an der Alltage arbeiten und die Überstunden sind kein Problem (für mich). Ich habe Erfahrungen in der (?) Fremdenindustrie und der Gastgewerbe, aber ich möchte meine Kenntnisse bei Ihnen amplifizieren.


In der Beilage/Anlage (?) befindet sich mein Lebenslauf/CV.

Ich danke im Voraus für Ihre Antwort.


Mit freundlichen Grüßen

...

2014. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első! Miért ne jelentkezhetne valós álláshirdetésre ezzel?Azon kívül, hogy formailag magyarul nem helyes, de nyilván azért írta így,mert németre szerette volna fordíttatni és tudja, hogy ott mások a formai követelmények.
2014. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a formai dolgok miatt írtam, hanem ha ennyi nyelvtudása nincs, hogy egy ilyet megírjon magától (és kiírja ide, hogy javítsuk ki a hibáit - gyakorlásnak jó), akkor mit gondol, hogy meg fogja kapni az állást? Telefonos/személyes interjúban első 10 másodpercben kiderülne, hogy fogalma sincs a nyelvről. Ennyit nem ér...
2014. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jah így már értem :) Igazad van.
2014. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!