Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt ma valaki ECL ANGOL B2...

Volt ma valaki ECL ANGOL B2 nyelvvizsgán? Milyen tapasztalataitok vannak? Milyen volt a szövegértés, levél? Magnó? Szóbeli? Várom a válaszaitokat!

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Én voltam február 8-án. Levelet nem kellett írni, hanem egy blogot kellett, a másikban meg kommentelni kellett valakinek a blogját. Az olvasásértésnél az első feladatban a barátságról volt szó, valami pszichológiai kutatás kapcsán, de már nem emlékszem pontosan, hogy mi és a szöveg bekezdéseit kellett kiegészíteni a megadott mondatokkal. A másik olvasásértés meg menekültekről szólt és kérdésekre kellett válaszolni. A magnó nekem nem volt nehéz, de van aki szerint nagyon nehéz volt, én viszont erre nagyon sokat gyakoroltam. Az elsőt, ahol a,b,c válaszok közül kellett választani, már első hallásra teljesen megoldottam (mondjuk kérdés, hogy hogy, mert még a napokban lesz meg az eredmény), a második valamivel nehezebb volt, ott meg kérdésekre kellett válaszolni mondatokban, vagy szavakban. A szóbeli egy héttel később volt, szerintem nekem az sikerült a legjobban, de elég furcsa témakörök vannak az angoltanárom szerint is. Magnófelvétel készült, bár lehet, hogy ez már mindenhol így van a csalások miatt. Rendesek voltak, párban vizsgáztunk, de azt nem értem, hogy miért volt ez jó, mert egymással alig kellett beszélgetni.
2014. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!