Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A véleményetek érdekelne....

A véleményetek érdekelne. Könnyedén meg tudnám tanulni a nyelvet, amit elfelejtettem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban Oroszországban éltem. Óvodás voltam mikor visszakerültem magyarba, ugyanis itt születtem. Születésem után egyből mentünk ki.

Akkor perfekt csak oroszul tudtam. Itt viszont óvodába jártam, és elkezdtem magyarul beszélni. Most csak magyarul tudok.


Igaz az h könnyedén vissza tudnék emlékezni arra a nyelvre? Most jól jönne a tudás, tudnám használni.


Vannak emlékeim arról az időből, de úgy emlékszem vissza, mintha az anyanyelvemen beszéltem volna. Köszi a választ.



2014. febr. 12. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Namost mennyi ideig voltál ott?
2014. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogyha mondjuk járnál tanfolyamra, mennyire gyorsan tudnál ragadnának rád a dolgok

Ezt ki kell próbálni

2014. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt születtem. Majd 8 hónaposan mentünk ki. Aztán kb 4-5 lehettem mikor visszajöttünk. Azóta nem voltam kint.
2014. febr. 12. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Suliban (később) nem tanultad a nyelvet?
2017. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!