Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet gyorsan németül...

Hogyan lehet gyorsan németül megtanulni? SOS!

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy sokat kell járnom német nyelvterületre a közeljövőben és csak pár szavas német tudással rendelkezem. Nem akarok nyelvvizsgát tenni, meg doktori disszertációt se írni, az se érdekel ha "én beszélni német" módon tudok kommunikálni, de tudjak.

Mit tudnátok tanácsolni? Köszönöm!


2014. febr. 15. 13:46
 1/2 petyu9 válasza:
Varázslatra nem vagyok képes, de ha egy német környezetbe kerülnél gyorsan ellehet sajátítani a nyelvet, de gondolom erre nincs időd, én azt ajánlanám hogy vegyél egy német tankönyvet olyan 6-odikos szintűt és próbáld azt olvasgatni vagy keress rá amire szükséged van pl.: német bemutatkozás, német igeidők stb.
2014. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy egyszerű nyelvezetű könyvet: Pl.kisherceg


hallgasd és olvasd agyba főbe. És közben gyakorold a beszélgetést

2014. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!