Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia szöveget kijavítanátok...

Francia szöveget kijavítanátok/fordítanátok megkérlek?

Figyelt kérdés

Avant que je vous envoie les documents demandés, j'ai une question.

Il ne se peut pas que je vous rejoins le 3.08 au 4.09??(itt nem tudom hogy hangsulyozzam ki hogy annak ellenere hogy megirta hogy altalaban ugy van hogy elsejetol kezdodik, nem lehetne hogy megis fogadjanak ebben az 3tol) Parce que pour moi l'université fins de 1 août. En juillet nous avons une période obligatoire de travailler dans différentes sortes de production, c'est pourquoi je ne peux pas aller le premier d'août, mais je voudrais beaucoup participer, c'est la seule possibilité.

Nagyon megkernem ertse meg a helyzetemet es nagyon remelem hogy lehetseges lenne megis megoldani ezt.


*

Nem tudok franciául, probálkozom, ezzel nem töltöttem sok időt, így biztosra veszem hogy rengeteg a helyesírási, fogalmazási hiba.Köszönöm előre is annak aki veszi a fáradtságot és segít nekem.



2014. febr. 17. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:
senki???? Kérlek, kérlek nincs kit mást megkérnem, hogy segítstem :(
2014. febr. 18. 21:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a privát leveledre!

Remélem, jó lesz...

2014. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!