Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy írjam angolul ezt a...

Argentin kérdése:

Hogy írjam angolul ezt a kérdést? "Hello, elnézést kérek, hogy rossz méretben adtam le a megrendelést. Érdeklődöm, hogy ez a cipő US 8.5 vagy US 9 méretben lesz e. Ha igen, akkor kérlek küldj egy email és rögtön megveszem. "

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy cipőt és nem volt jó a méret. Úgy ahogy visszaigényeltem a pénzt amit szerintem meg is kapok. Az eladó válaszolt én meg elnézést kértem stb. Viszont szeretnék neki írni angolul, hogy ha az én általam megfelelő méretben érkezik e cipő. Sajnos még nem tudok angolul ez évben megyek tanfolyamra meg minden, de most kellene nekem angolul lefordítani egy kérdést.


Köszönöm a választ.



2014. febr. 20. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Dear Sir/Madam,


I apologise to you for giving an order with a false measurement.


Would you tell me about this shoes will be in US8.5 or US9 size? In this case please send me an e-mail and I am going to buy it.


Yours sincerelly,

Argentin

2014. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dear Firstname Lastname,


Sorry for sending you the order with the wrong size. Please let me know wether you have these shoes in size 8.5 or 9. In case you do, please send me an email.


Best Regards,

Your Name

2014. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

for "VadaszP":


Your English is very splendid! I like it!


Well, I'm learning English from you... :-)

2014. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thanks :)
2014. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!