Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire durva az emelt...

Mennyire durva az emelt szintű német érettségi?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon durva!
2014. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és az írásbeli vagy a szóbeli a rosszabb? tudom, hogy egyénfüggő, én pl. nem szeretek kiállni és beszélni. de azért mégis:)
2014. febr. 24. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Az írásbeli rosszabb!!!
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert írásban nincs apelleta, viszont szóban többnyire megkegyelmeznek.
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én a szóbelitől általában jobban félek, és most is, mert egy darab tételem nincs. és nem tudom, hogy álljak neki. nehezíti, hogy időm sincs, mert dolgozok, vezetni járok
2014. febr. 24. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Szóbelire az írásbeli után is lehet még tanulni

(mivel több hét van a szóbeliig az írásb. után)-

2014. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, ez az egy nyugtat:D csak hát mégis jó lenne valahogy nekiállni. könyvet vettem, ami elvileg írásbeli és szóbeli is. de azzal sztem nem fogok tudni témát kifejteni. meg amúgy német szépirodalmat olvasok:)
2014. febr. 24. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Na hagyd magad riogatni, és nur nicht besaren, ahogy a papagáj mondta a macska szájában.

[link]

Ezek a követelmények.

[link]

Ezek meg a korábbi írásbelik.

2014. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hehe:D

a követelményeket már olvastam, a feladatokat most a könyvekben csinálom, de ezt is meg akartam keresni, úgyhogy nagyon szépen köszönöm:)

2014. febr. 25. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a Speak Simply B2 ajánlom szóbelire. Írásbelire meg csináld meg a korábbi érettségi feladatokat. Nekem nem volt nehéz, mondjuk tanultam is rá :)
2014. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!