Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem a...

Valaki lefordítaná nekem a következő német szöveget magyarra?

Figyelt kérdés
Also,ich muss sagen,dass mei Bruder super ist.Er ist schon 21,aber er versteht mich ganz gut,finden immer Zeit für mich und meine Probleme,gibt mir gute Tipps.Leider haben wir ein kleines Problem-ich nehme sehr oft seine Sachen (sein Handy,seine Pullover und jacken) und das nervt ihn sehr.Aber seine Sachen gefallen mir sehr und alle in meiner Klasse finden mich supercool.Was sollte ich tun?
2014. febr. 27. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, meg kell mondjam, hogy a tesóm szuper egy fickó.

Már huszonegy éves, de egész jól megért engem, mindeig szán rám időt és a gondjaimra, jó tanácsokat ad.

Sajnos va eg ykis problémánk- sokszor elveszem a dolgait(maroktelefon, pulover és dzseki) és az őt nagyon zavarja. De nagyon tetszenek nekem a holmijai és az osztályomban mindenki nagyon menőnek tart. Mit tegyek?

2014. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jav. de van egy kis problémánk
2014. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!