Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok hasznos módszereket/o...

Tudnátok hasznos módszereket/oldalakat/könyveket/filmeket /hanganyagokat ajánlani angol nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet angolozni,mert kevésnek tartom az órán adott követelményeket.Szükségem lenne elsősorban egy középfokú angol nyelvű olvasmányra és hanganyagra,amit akár napközben is hallgathatok.Ha tudtok bármilyen alternatív tanulási módszert a nyelv begyakorlására hát írjátok meg.Én ezeken kívül filmekre gondoltam még.Minden hasznos információ érdekel,ami segít nekem abban,hogy

ne csak a passzívan használjam az angolt.Ugyanis megértem ha hozzám beszélnek angolul,de válaszadásban gyengélkedem,időzöm,dadogok vagy egyszerűen hibásan rakom össze a mondandóm.



2014. febr. 27. 19:13
 1/5 anonim válasza:
Nekem a filmek sokat segítettek, rakhatsz alá angol feliratot, ha ugy könnyebb, de semmiképpen ne magyart, mert akkor arra figyelsz. Olyan filmet nézz ami erdekel es el tudsz benne merülni, mert akkor mar észre sem veszed hogy angolul van (legalábbis en igy szoktam). Tudnám ajánlani az AIESEC angoltábort nyárra, óriási élmény, vegig angolul kell beszelni, utánanézhetsz.
2014. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyelvipercek .hu Nyelvatan alapktól felsőfokig.

Hanganyag:

Pons Angol

Assimil

Relaxa villám Angol

Youtube

Learn english with jennifer


Videós leckéket is könnyen át lehet alakítani hanganyaggá.

2014. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
.
2014. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos és kevésbé válaszokat. Mindenféleképpen utánajárok ezeknek.:)
2014. márc. 2. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Öt perc angol. Ez lényegében egy újság, amelyhez az interneten találhatsz hanganyagokat, szövegeket, fordításokat és emellett sok új szót tanulhatsz, amellyel bővítheted a szókincsedet. Remélem, tudtam segíteni!
2014. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!