Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú origó nyelvvizsga...

Középfokú origó nyelvvizsga magnóhallgatás-hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a kérdéseket csak az első meghallgatás után olvashatom el. Igaz ez? Vagy már elolvashatom az elején és utána jön a 3 meghallgatás?

+1: Mikortól lehet elkezdeni írni? Miközben megy a szöveg, akkor is lehet már vagy csak a hallgatások közötti szünetekben?

Olyan válaszokat várok, akik mostanában voltak nyelvvizsgázni, nem 2-3 éve, mert gondolom akkor még más volt a szabályozás.

Köszi :)


2014. febr. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Közben is lehet írni. De majd elmondanak mindent.
2014. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol olvashattál ilyet, természetesen nem igaz.
2014. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdéseket csak a meghallgatás után adták oda (legalábbis nálunk úgy volt)
2014. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, az információt a nyelvvizsgaközpont honlapjáról vettem, innen: [link]

•A szövegre vonatkozó kérdéseket már a szöveg lejátszása előtt tanulmányozhatod, és a meghallgatások közben is nézheted.

2014. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Pedig tanulmányoztam az itk honlapját, de ezen a fülön valószínűleg átsiklottam...
2014. márc. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!