Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ennek az angol szövegnek...

Ennek az angol szövegnek valaki le tudná írni a tartalmát röviden?

Figyelt kérdés

Szóval, az a feladat a suliban, hogy ilyen szövegeket kell elmondani röviden, a tartalmukat (jegyre), hogy miről szól, de én még google fordítóval sem értem a szöveget, a bemagolás meg elvileg nem túl jó, kinevetnek érte, szóval ezért kérek itt segítséget. Nem igazán értem, hogy hogyan is lehet elmondani valahogy angolul a tartalmát, valahogy ez nem megy nekem, pedig próbáltam, de félek, hogy tele lesz nyelvtani hibával a mondatom és így rossz jegyet szerzek. (ha ennek kikovácsolása érdekében valaki tud valami tippet mondani, azt megoszthatja:) ) Hogy ha valaki lenne szíves röviden ANGOLUL leírni, vagy inkább más szavakkal egyszerűen, azt nagyon megköszönném.


Itt a Szöveg:


Bull running


It is the most famous part of the Fiesta de San Fermín, a week-long festival that is held every July in Pamplona, Spain.


Every morning at eight o'clock, participants run through the streets in front of a group of six bulls, each about 600 kg. Anybody can take part.


You needn't sign up - you just have to stand in the street and wait for the bulls. But it's a dangerous event. In 2004, eight participants were injured when the bulls caught them with their horns.


All spectators must stay behind the double line of fences along the road. This is because the participants need to jump over the first line of fences into an empty space to escape from the bulls. Each year, there are people who want to ban the bull running. Ther aren't concerned about the number of injuries to the participants - they're protesting because, after the bull running, the bulls are killed in bull fights.


Köszönöm:)



#angol #magolás #bikaviadal #english easy #angol könnyen #szövegtanulás egyszerűen #learn english
2014. márc. 13. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bikafuttatásról szól, benne van, hogy bárki feliratkozás nélkül részt vehet, csak be kell állni a sorba és várni a 600 kg-s bikákra, és nagyon veszélyes, a nézőknek teret kell hagyniuk a futóknak a meneküléshez. Minden évben vannak akik tüntetnek ellene, na nem az emberek miatt, hanem mert a végén a bika viadalon megölik az állatokat.


Anyone can join the bull running in Pamplona by just simply standing in line and waiting for the bulls. It's very dangerous though, many gets injured by the animals so the spectators must stand aside and let the runners escape if they need to. There are people that protest against this event, they're not concerned about the participant but the bulls, cause they get killed afterward in a bull fight.

2014. márc. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönömm:))
2014. márc. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!