Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Fontos lenn. (City&Guilds-C1)

Figyelt kérdés

Áprilisban szeretném letenni angolból a felsőfokú nyelvvizsgát(City&Guilds)de van néhány dolog amiben nem vagyok biztos.

Azért ezt a vizsgát választottam mert nekem a hallgatás megy a legnehezebben és úgy hallottam illetve tapasztaltam, hogy ennél a vizsgatípusnál az nem olyan nehéz. Eddig mindig megvolt a 60% de mindig úgy csináltam, hogy kétszer hallgattam meg a szövegeket. Viszont valahol azt olvastam, hogy a vizsgán csak egyszer lehet. Ez igaz? (Az összes mintatesztben amit kitöltöttem kétszer lehetett meghallgatni )

A második kérdésem az lenne, hogy van ez a 40%-os dolog? A listening és reading részeken belül minden egyes feladatnak meg kell lennie a 40%-nak? Vagy a pl. 4 feladatból álló listeningnek kell meg lennie 40% (tehat a 4 feladatnak összesen) Mert ahogy olvasgattam a honlapot ez nem derült ki számomra. :(

Az utolsó kérdésem az lenne, hogy tudnátok erről a vizsgáról mesélni nekem? (pl. szóbelinél kedvesek voltak a vizsgáztatók, írásbelinél mik voltak a témáitok? )



2014. márc. 18. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
* lenne
2014. márc. 18. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:

"kétszeri meghallgatással" [link]

Nem feladatonként kell elérni a 40%-ot, hanem vizsgarészenként. És nyilván kedves a vizsgáztató, különben senki nem menne oda. A szóbelikről készült videók is vannak a honlapon.

2014. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer lehet meghallgatni a magnót
2014. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2014. márc. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!