Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet az eddig megszerz...

Hogyan lehet az eddig megszerzett nyelvtudást felfrissíteni illetve felhozni arra a szintre, ami a nyelvvizsga megszerzésekor volt?

Figyelt kérdés
2008-ban szereztem meg a fősulin a szakmai (közgazdasági) középfokú (B2) nyelvvizsgát, de azóta egyáltalán nem volt lehetőségem használni. Emiatt egyáltalán nem is ismételtem. (Őszintén szólva középsuliban jobban beszéltem németül, amikor még semmilyen nyelvvizsgán sem volt. Akkor heti 5 német órám volt.)

2014. márc. 26. 15:05
 1/1 Kacsa Tibor ***** válasza:
Az tényleg nem most volt már :/ Javaslom olvass német cikkeket, én személy szerint a Spiegelt ajánlanám. Üsd be a böngészőbe, hogy spiegel.de és nézelődj. Bár ennyi idő után elég nagy lehet a kiesés, talán a szótárt se lenne haszontalan elővenni.
2014. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!