Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt angolról magyarra?

Figyelt kérdés

Pontosan kellene nem a tartalma szal:



People all over the world are worried about what is hap-

pening to the environmentl, Newspapers and magazines write

about air pollutions, land pollution and water pollution.They write that the Earth is our home and all people must takecare of it.We must do everything possible to save the nature. to make our rivers and air clean.The importance of this task Is pointed outa bY Scientist .The branch of science that deals with the relation 0f living things to their environment is called ecology.From the point of view of ecology the mankind should first of all lessen pollution.


2009. dec. 17. 17:37
 1/9 anonim válasza:
38%
www.webforditas.hu ;)
2009. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Az emberek mindenhol a világban aggódnak amiatt, ami a környezettel történik, újságba és magazinokba írj

légszennyezésekről, földszennyezésről és vízszennyezésről.írnak az, a Föld, az otthonunk és minden ember követelmény ennek a ((takecare-je.))nekünk tennünk kell minden lehetségeset hogy mentsük meg a természetet. csinálni a folyóinkat és levegőnket tisztítás.ennek a feladatnak a fontossága bYból hegyes tudós .a tudomány The ága az a kapcsolattal foglalkozik 0 f élő dolgok a környezetüket ökológiának nevezik.

.Az ökológia nézetének a pontjáról az emberiségnek először is szennyezést kellene csökkentenie.


hát www.webforditas.hu ról van szóval vannak hibák de tűrhető sztem:))

2009. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
simán, de le nem írom neked, az tuti :)
2009. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az emberek a világon mindenhol aggódnak, hogy mi történik

írnak a környezetről. Újságpapírok és magazinok írnak a lég szennyezésről, föld szennyezésről és víz szennnyezésről. Azt írják, a Föld a mi otthonunk és minden embernek védenie kell. Mindent megkell tennünk hogy megmentsük a környezetet. Enek a munkának a lényegét egy tudós mutatta ki.

2009. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, aki a webferdítést ajánlotta, az se lesz sokáig 96%-on! Nem "vannak benne hibák, meg tűrhető", hanem egy merő zagyvaság! A 3. meg nem tudom, mit keres ezen az oldalon, de remélem, hogy te is ilyen segítőkész válaszokat kapsz minden kérdésedre.

Az emberek az egész világon aggódnak amiatt, hogy mi történik a környezettel. Újságok és magazinok írnak légszennyezésről (-s nélkül), talajszennyezésről és vízszennyezésről. Azt írják, hogy a Föld az otthonunk, és mindenkinek vigyáznia kell rá. Minden tőlünk telhetőt meg kell tennünk, hogy megmentsük a természetet, megtisztítsuk a folyóinkat és a levegőt. Ennek a kérdésnek a fontosságát kiemelte egy tudós (vagy tudósok?Ez rosszul van írva.)Azt a tudományágat, amely az élőlényeknek a környezetükkel való kapcsolatával foglalkozik, ökológiának hívják. Ökológiai szempontból az emberiségnek mindenek előtt csökkentenie kell a szennyezést.

(Harapok, ha nem köszönik meg!)

2009. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen azért mindenkinek
2009. dec. 18. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
értelmes választ kapok minden kérdésemre, mert értelmes kérdést teszek fel. eldobom az agyam, amikor feltesz valaki egy fordítsátok le/számoljátok ki/segítenél kémiából stb kérdést. nehogy már vki 7sort ne tudjon lefordítani, bolond aki megválaszolja az ilyen kérdést!
2009. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam lefordítani pontosan képzeld el ezért kérdeztem meg vagy mivan már b@*dmeg ez az oldal neve hogy gyakorikerdesek.hu ,azt kérdezek amit akarok és nekem szügségem volt a kérdésemre a válasz mert nem tudok angolul bazeg
2009. dec. 20. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
a válaszodból kitűnik, hogy nem csak az angol tudásoddal van baj :)
2009. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!