Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magánszemély is indíthat...

Magánszemély is indíthat nyelvtanfolyamot?

Figyelt kérdés
Egyetemist vagyok, és arra gondoltam, hogy otthon indítok egy nyelvtanfolyamot. Ezt én így megtehetem, vagy kell hozzá valami?
2014. márc. 30. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában nem egészen legális, főleg úgy, hogy már szigorodtak a feltételek. De amúgy is kellene vállakozói, mert valahogy csak kellene adózni.

Etikailag meg kifogásolható, hogy olyan munkáért kérsz pénzt, amit mások éveken át tanulnak.


Persze illegálisan mehet minden, de csak ismerősök közt, mert ismeretlenül aligha fizetne ki normál emebr előre egy tanfolyamot.

2014. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Nincs is vele semmi baj, csak azt nem tudom még, hogy milyen nyelvvizsga kell hozzá. Megszabják, vagy teljesen mindegy?
2014. ápr. 4. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nézik a nyelvvizsgát, de nem lesz egy csoportnyi tanítványod. Vállalj szóló tanítványokat.
2014. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!