Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Looking for someone to practic...

Looking for someone to practice with. Anyone?

Figyelt kérdés

Hey!


I'm a hungarian student preparing for my language exams, and looking for someone to practice my linguistical skills with. My aim would be to able to advance my level of fluency in spoken language (I don't think I have much problems with writing or understanding what I read/heard). I have some experience in teaching hungarian as a foreign language if you're interested. Contact me if you're interested, regardless of nationality (natives prefered).


Feri (18)



#angol #Hungarian #practicing
2014. ápr. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvtanra kellene egy kicsivel nagyobb hangsúlyt fektetni. EGyébként nem sűrűn járnak erre angol anyanyelvűek.
2014. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

My question was meant to people who actually understand it, and just added that natives are prefered. (I've already seen similar question here, asked by a native English girl who just move to Hungary and wanted to learn hungarian)

And you can explain what your problem is with my grammar, if you're such a professional. :)

2014. ápr. 4. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hungarian -> Hungarian

linguistical -> linguistic

to able to advance -> to be able to advance

much problems -> many problems

prefered -> preferred

My question was meant to people -> My question was intended for people

who just move to Hungary -> who just moved to Hungary

2014. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
It's a fact that my spelling is horrible. :D thanks ^^
2014. ápr. 5. 08:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként meg különbség van a nyelvtan és az írás helyessége között.. AZ hogy valahol lemaradt egy to vagy egy -d a mondat végéről azt meg betudom annak, hogy aránylag gyorsan írtam, és nem figyeltem oda rá. Ami nyelvtani hiba volt, az leginkább a much-many, meg a -d betű a moved végén, hiszen anélkül másik igeidő (de tényleg véletlen maradt le :D) Egyébként köszöntem az építő jellegű kritikát, remélem a hasznomra válik :P
2014. ápr. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!