Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Lehet így nyelvvizsgázni?

SOS! Lehet így nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés

Június végéig mindenképpen kellene angol középfokú nyelvvizsga, nyilván nem most kezdtem el tanulni, éltem már 1,5 évet angol nyelvterületen is. Viszont nem nagyon vagyok képben az itthoni nyelvvizsgákkal kapcsolatban. Ugye felkészítő tanfolyam nélkül lehet vizsgázni? (Tudom, ez hülye kérdés, és valószínűleg igen) Mármint úgy elfogadják a vizsgára való jelentkezést, hogy azelőtt nem is jártam ott? Melyik az olyan vizsga ami nem túl "ciki" de nem is túl nehéz? Nézegettem a leírásokat, de nem nagyon tudok dönteni. Egy napon le lehet tenni az össze modult?

Tehát összefoglalva: Június végéig kell egy középfokú nyelvvizsga, azon belül is olyan közepes erősségű (mivel nyilván van különbség a TECL és a Cambridge között) és jó lenne egy nap alatt megcsinálni az összes modult. Van rá lehetőség?


2014. ápr. 12. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze hogy van. Felkészítő kurzusra nem kötelező járni. Gyakorlásnak találsz a neten rengeteg nyelvvizsgatípusból feladatlapokat, régebbi vizsgalapokat. Azokhoz hasonló lesz a te vizsgád is.

Én Euroexam-ot csináltam és egy napon volt a szóbeli és az írásbeli is.

2014. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!