Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ingyenes angolóra, mi a buktató?

Ingyenes angolóra, mi a buktató?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap két amerikai fiatalember csengetett be hozzám, hogy mi a fontos az életemben és még két kérdést tett fel, nem vagyok vallásos, de vallásos alapokon volt a kérdés. Tökéletesen beszéltek magyarul, pici akcentussal. Szimpatikusak voltak. Angol órákat adnak és nem tudom most ez a vallásos dolog ez most hogy jön ide.

angolora.info az oldaluknak a neve.


Volt már vki ilyenen, vagy mi ez, érdemes elmenni, nem tudom miért jó ez nekik és miért ingyenes és biztos ingyenes ?


2014. ápr. 22. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Megneztem a site-ot. Jo. Voltak itt mar valaszok erre a kerdesre. Tenyleg ingyenes, es jo tanitas folyik. Orak utan, ha akarsz ott maradhatsz vallasos oktatasra, de nem nyomulnak rad. Lehet, hogy egy kis adakozas nem vesz karba sem. Ha erdekel, menj, nem hallottam rosszat roluk. Ausztraliabol ismerek par fiatalt aki tanit angolul. Ok mar kint szulettek, magyar szuloktol.
2014. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
asszem a mormonok csinaljak ezt. be akarnak szervezni.
2014. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen elolvasod az oldalukon a bemutatkozást, láthatod, hogy karitatív munkaként tanítanak. Az órák után részt vehetsz vallásos beszélgetésen, oktatáson, de ez nem kötelező, nem fognak erővel ott tartani, az órákon szó sem esik vallásról.

Tényleg ingyenes. És szerintem nagyon jó is, anyanyelvi beszélőktől tanulni a nyelvet, ráadásul rendesek is. :)

2014. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen normális volt a két srác, aki jött, és iszonyatosan jól beszéltek magyarul, akcentus volt, de nem az a lényeg.
2014. ápr. 23. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol beszelnek magyarul, akcentussal, mert altalaban a szuleik magyarok.
2014. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!