Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok! Valaki segítene nekem?

Earth4 kérdése:

Angolosok! Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Holnapután osztályozóvizsgázok(szóbeli), az írásbelin már túl vagyok. Csak az a gond hogy a tanárom olyan figyelmetlen és felelőtlen hogy most küldte át a 10 db tételt, amiből lesz a vizsga. Én nem vagyok angol faktos, csak sima angol csoportban vagyok, és ezeket most látom először, a faktosok meg már ezeken rágódnak 1 éve. De a vizsga anyaga mindenkinek ugyanaz lesz. Ugye előrehozott érettségizek májusban. Szóval aki tud bármit írni ezekről a témákról, minél többről, annál jobb, azt nagyon megköszönném, rengeteg múlik rajta.

A 10 tétel a következő:

1) my home

2)housework

3) my hometown

4) Family Occasions (festivals)

5) Hobbies

6)Eating out

7) the seasons

8)My future

9)Jobs

10) Everyday technology ( technological tools)


ezek közt nyilván vannak személyes témák, amiket csak én tudhatok( home, housetown, future) de a többiről lehet teljesen általánosságban beszélni.


Nagyon megköszönném a hasznos válaszaitokat! :)



2014. ápr. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg vagy kölcsönözd ki az 1000 kérdés/question 1000 válasz/answer nevezetű könyvet, abban remekül ki vannak dolgozva. (:
2014. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy nap alatt már nem fogsz komoly készülést összehozni, esetleg az 1000 kérdés fenn van online formában a neten, abból próbálj meg készülni, a témák nagy része benne van.
2014. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ehhez link esetleg?
2014. ápr. 22. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A linket ne engedi bemásolni, de '1000 kérdés 1000 válasz', és Google első találat...
2014. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!