Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hollandul vagy norvégul...

Hollandul vagy norvégul tanuljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyiket válasszam:

Holland: sokkal többen beszélik, ez tetszik jobban

Norvég: nem szimpatikus annyira, de a jövőben ha Hollandia víz alatt lesz de Norvégia nem akkor hova költözzek? :O


2014. ápr. 23. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Más alternatíva nincs?
2014. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát angolul meg németül tudok. Gondoltam, elkezdenék egy új nyelvet is, hisz oda akarok költözni majd
2014. ápr. 23. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda szeretnél költözni, akkor tanuld azt. A víz alá kerülés meg nem úgy fog zajlani, hogy "hopp, most víz alatt vagyunk". Szerintem a te életedben ezzel nem lesz gond.
2014. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De még csak 14 éves vagyok :/ és mire odaköltözök... Földrajztanár mondta, hogy a felmelegedés miatt akár 100 m nő a vízszintmagasság majd :( akkor érdemes belevágni a hollandba?
2014. ápr. 23. 15:10
 5/9 anonim válasza:
0%
Hollandiában több jövő van, mert normális húzóágazatokra épül a gazdasága. Norvégia egy lufi, egy arab-stílusú olajország. Ha vége az olajnak jön vissza egy nyugat-európai perifériás életszínvonal pl. mint Írország vagy Portugália.
2014. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még válaszok :)
2014. ápr. 23. 18:47
 7/9 anonim válasza:
100%

Ha a norvég nem szimpatikus, akkor ne azt tanuld. Ha elfogy az olaj 50 év múlva, akkor úgyis elköltöznél onnan is.


Egyébként nem az alapján tervez az ember életet, hogy 100 év múlva mi lesz víz alatt.

Ha szimpatikus a holland nyelv, és kultúra, akkor azt kell tanulni.

2014. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket :) a könyv már megvan :)
2014. ápr. 24. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
A hollanddal egy másik országba is menekülhetsz ám...Belgium.
2015. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!