Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli origó nyelvvizsg...

Angol szóbeli origó nyelvvizsga jelentkezés után, jártatok már úgy, hogy a vizsgabeosztást látjátok, de email értesítést és vizsgakódot nem kaptatok? Vagy azt később küldik?

Figyelt kérdés
Másodjára megyek szóbelizni, így az itk honlapon meg tudom nézni az aktív vizsgáimnál az időpont beosztást tegnap óta, viszont új kódot, email értesítést még nem kaptam. A munkahelyem miatt lehet hogy halasztást kell kérjek, de a halasztási kérelemre rá kell írni a kódomat. Nem tudjátok, ez valami rendszer hiba, vagy küldik majd kicsit később? A vizsgaidőszak május 5-én indul, elvileg 10 nappal előtte értesítenek, s az holnap kellene legyen, ha a 10 naphoz ragaszkodnak.

2014. ápr. 24. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal előtte jött meg :/
2014. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az origónál rengeteg a rendszerhiba sajnos, így nem lepődnék meg. Írj rájuk.
2014. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!