Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez spanyolul? (FONTOS...

Hogy van ez spanyolul? (FONTOSSSSS)

Figyelt kérdés

kedves tanár úr, legyen szíves az általam kidolgozott tételeket átnézni és az esetleges hibákat kijavítani, majd számomra azt visszaküldeni. fáradozását előre is köszönöm!



nagyon fontos lenne, mert minél előbb meg kell kapnom... segítsetek!!!



2014. ápr. 26. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
mi querido maestro, por favor mirar a través de los elementos desarrollados por mí y corregir cualquier error, y luego enviarlo de nuevo a mí. Gracias de antemano por sus esfuerzos!
2014. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
imádlak! köszönöm a gyors választ!
2014. ápr. 26. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válasz sajnos teljesen rossz, Google-s gépi fordításnak tűnik. Helyesen:


„Estimado Sr. (señor) Profesor, quisiera que me revisara y corrigiera los errores mis tesis elaboradas y volviera a enviármelas. De antemano, muchas gracias por tomar su tiempo.”

2014. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokásomhoz híven kihagytam egy szót, szóval helyesen:


„Estimado Sr. (señor) Profesor, quisiera que me revisara y corrigiera los errores DE mis tesis elaboradas y volviera a enviármelas. De antemano, muchas gracias por tomar su tiempo.”

2014. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm hogy kijavítottad... mindig ettől féltem, hogy hülyeséget küldök el azoknak a személyeknek, akik előtt nem akarok leégni.... HÁLÁS VAGYOK!!!
2014. ápr. 26. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Sajnos nagyon sokan csinálják azt, hogy nem is tudnak spanyolul (vagy akármilyen nyelven), beírják a Google-fordítóba, és azt hiszik, az úgy rendben van. Én megértem a segítő szándékot, de a gépi fordítók SEMMIT nem érnek, nem szabad rájuk hagyatkozni, a legprimitívebb mondatokat sem tudják rendesen lefordítani, és eredetileg csak az angolra alkották meg őket.
2014. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!