Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megtudok annyi idő alatt...

Megtudok annyi idő alatt tanulni angolul?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok és egyáltalán nem megy az angol nyári szünetbe angol tanárhoz fogok járni heti 2x annyi idő alatt tudni fogok angolul ? természetesen nem ugy értem hogy profin hanem hanem hogy az alapfokut megtudjam csinálni :)

a válaszokat előre is köszi



2014. máj. 4. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmas vagy.
2014. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az alapfokút, azt a gimis nulladik végén szokás letenni, szerintem fölösleges lenne ilyenkor, de nyilván nem tudhatom biztosra, de nem valószínű hogy úgy megtudnál tanulni olyan szintűre. ettől függetlenül még nagyon jó angolos lehetsz ha jársz angoltanárhoz! ajánlom hogy nézz angol videókat, nekem ez annó nagyon sokat segített az angolomon!
2014. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!