Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsga előtt...

Angol nyelvvizsga előtt állok. Megtudnátok mondani kb milyen szinten állok? Közép vagy felső? Kérlek ne írjátok azt, hogy nem lehet így megmondani. részletes leírás a tudásomról alul.

Figyelt kérdés

-olvasás:egy guardian cikket megértek 60-70 százalékban szótár nékül

-hallásértés:Értem a CNN csatorna műsorait,ha nem értem az csak a szókincs miatt van.Azonban ha nem is minden szót,de a lényeget mindig értem.

-writing: tudok levelet írni anyanyelvieknek üzleti témában és témakifejtést véleményem szerint véltozatos kohézióval készítek.(first of all,In my opining,On the on hand,On the other hand etc.)

-Speaking:Tudok bonyolultabb témában is beszélni anyanyelvivel,de ha nagyon hadar akkor nem mindig értem.

A felsőfokra elég ha minden témához egy pár mondatot tudok szólni?



2014. máj. 5. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább B2-re tippelnék, de ha szerencsés vagy a kérdésekkel, megütheted a C1-et. A vizsgatípustól is függ.(A kérdésedben az elírások ugye a kapkodásnak és nem a tudáshiánynak tudhatók be?)
2014. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(first of all,In my opining,On the on hand,On the other hand etc.)


Business levelben nem irunk "first of all"-t.

in my OPINION

on ONE hand de meg az on the other hand sem uzleti levelbe valo. Komolytalan.

2014. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb kozep.
2014. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!