Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes június 17-én elmenni...

Érdemes június 17-én elmenni nyelvvizsgáznom? (Bővebben a kérdésben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is köszönöm annak aki elolvassa és válaszol :)

Áprilisban nyelvvizsgáztam, de az írásbelit nagyon elrontottam, így nem lett meg. De szeretném ha plusz pontnak még beleszámítana. Úgy tudom július 10 fele (nem tudom sajnos pontosan, utána fogok nézni) kell leadni a plusz pontokat igazoló lapokat.

A kérdésem az lenne, hogy belefog férni az időbe? Szóval megkapnám addigra a bizonyítványt mire le kell adni a papírokat? (Ha ez számít akkor BME angolt tennék).

Illetve lehet kérvényezni , hogy előbb kapjam meg a bizonyítványt?


2014. máj. 7. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Leginkább az intézménynél kéne érdeklődnöd, vagy személyesen vagy interneten keresztül. Csak ők tudnak pontos információt adni.

Ilyen helyzetekben irányadó tud csak lenni a GYIK, de ha tegyük fel én megkaptam a papíromat 1 héten belül, attól nem biztos hogy te is megfogod.

2014. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Július 10. a határidő, egészen biztos, hogy nem fér bele. 30 nap az eredményközlő határidő, és 60 nap a bizonyítvány határideje. Nem lehet egyéni bánásmódot kérni.
2014. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem fogsz beleférni a határidőbe. Én is BME középfokú angolt tettem. Március 22-én volt a vizsga, rá kb 3 hétre volt eredmény, és a múlt héten kaptam meg a bizonyítványt. Szóval összesítve több, mint 1 hónap telt el a vizsgától az átvételig.


Ha jól számolom, már akkor július 10 körül fogunk járni, mire egyáltalán kiderül, hogy sikerült-e. És onnan még pár hét mire megkapod a bizonyítványt.

2014. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!