Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jól értem, hogy nem lehet...

Jól értem, hogy nem lehet megtalálni az EUROexam oldalán a korábbi vizsgafeladatokat? (csak egy van fent az oldalon)

Figyelt kérdés

[link]


sehol sem találom, pedig mikor korábban 2-3 éve néztem megtaláltam:O



2014. máj. 18. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem rakják fel a korábbi vizsgafeladatokat. Gyakorlásnak tudom ajánlani a heti gyakorlófeladatokat.


Véleményem szerint azért nem teszik fel, mert a felkészülésnél nem az a fontos, hogy tömérdek feladatot megoldj, hanem az olvasási/hallási stb. készségeket széleskörűen fejleszd. Ezeket változatos olvasmányokkal, videókkal stb. tudod megtenni. Ellenkező esetben csak egy-egy vizsgatípust ismersz meg jól, de attól csak nagyon minimálisat fejlődsz.

2014. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!