Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki tud valamennyire németül,...

Aki tud valamennyire németül, kérem segítsen!? Németül kell írnom egy levelet, de nem tudom lefordítani.

Figyelt kérdés

Kedves barátom!

Köszönöm a leveledet, örültem neki.Remélem jól vagy, és a családoddal is minden rendben!

Arról írnék,hogy ha nyáron jössz hozzánk, milyen programokat csinálhatnánk. Először is,ha a nyár elején jössz, megmutatom a könyéket, nagyon szép tájak vannak erre.

Délután majd lemehetünk focizni vagy biciklizni.De ezek mellett nagyon jó lehetőség,hogy elmenjünk úszni egy uszodába. Vagy elmehetünk egy hosszú kirándulásra is.

Mikor indulsz,mindenképp vegyél ki a könyvtárból pár könyvet, ha lesz időnk olvassunk is.

Néha majd dolgoznunk is kell itthon a szüleinknek,de hamar eltelik.

Nagyon örülök neki,hogy itt fogsz lakni egy kis ideig.Várlak,gyere minél hamarabb.

Külön üdvözlöm a nagymamát!

Barátnőd, ...


(Nem tudom összerakni a mondatokat,a tanárnő szinte semmit nem tanít,csak felír pár szót, aztán most írjunk levelet...)Légszi,aki tud segítsen.


2014. máj. 25. 17:16
 1/1 anonim válasza:
Ne magyarul találd ki a leveled,nekünk mindig ezt mondja a tanár és igaza van. Gondolkozz németül,azokat a szavakat felhasználva,amiket tudsz és ne akarj bonyolult mondatokat szerkeszteni,csak egyszerűeket amiket össze tudsz egyedül is rakni,akkor menni fog.
2014. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!