Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van köztetek olyan, akit...

Van köztetek olyan, akit nyelvvizsgázató készített fel nyelvvizsgára? (angol)

Figyelt kérdés
Tudnátok írni tapasztalatokat? Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire voltatok megelégedve, nem volt-e túl szigorú, de bármilyen vélemény érdekel, ami belőletek jön.

2014. jún. 5. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az úgy volt, hogy nyelviskolában, csoportban. Nagyon jó volt, motivált, kedves volt, de szigorú. Utána nagyon könnyedén tettem le a nyelvvizsgát.
2014. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az enyém szigorú volt, nem is tudtam tartani vele a lépést, de teher alatt nő a pálma, igaza volt, így utólag azt mondom, kb alapszinten voltam mikor elkezdtem hozzá járni, 1500 ft-t kért 60-70 percért, sok sok feladatot adott mindig és tapasztalt tanár volt, habár csak TElc + DExam felkészítéseket vállalt, kb 3 hónapot jártam hozzá, és a nyelvvizsga egyik része (szóbeli) meg is lett ! és most se sajnálom rá a pénzt, mert fogalmam sem volt, hogy milyen típusú feladatokat csináljak, vagy hogy miért van ennyi nyelvvizsga típus stb :) DE persze vannak akik szeretik lehúzni az embert, én egy tanyára jártam bringával, azért 'úsztam' meg 1500-zal. de városban biztos hogy 2000-3000 is van.
2014. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszömöm! Még esetleg le tudnátok írni, hogy hova jártatok? További válaszokat is szívesen fogadok még.
2014. jún. 5. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem a sulis angoltanárom készített fel (ahogy az egész osztályt) de ő ECL nyelvvizsgáztató is. Nagyon sok szót tanultatott meg velem és hétről-hétre ki is kérdezte. Állandóan levelet kellett írnom és a feladatsorokat is addig kellett töltenem amíg csak találtam egyet is :D Amikor elfogyott a TELC-es feladatsor,akkor hozott másféle szövegértést,azt mondta mindegy mit csinálok,csak csináljam,foglalkozzak vele állandóan.


A szóbeli részre úgy készített fel hogy lediktált szövegeket vagy kiadta házinak hogy mondjuk 400-500 szóban ki kell dolgozni megadott kérdések alapján egy tételt.


Senki,még a saját szüleim se tettek értem annyit mint ez a tanárnő,nem is szigorú volt hanem inkább következetes és rengeteget beszélgetett velem mindenféle témákról hogy ismerjek meg mindenféle nézetet. Ő segített letenni a felsőfokú ECL nyelvvizsgát is :)

2014. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!