Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Járt valaki közületek a...

Morzsa kérdése:

Járt valaki közületek a munkaügyi központon keresztül angol tanfolyamra, és így szerezte meg a középfokot?

Figyelt kérdés
Most láttam meg a hirdetésüket a kirendeltségen.Igaz,én 2004-ben érettségiztem angolból,néha-néha szoktam is angolozni,de érzem,hogy nem az igazi,mert sokat felejtettem.A páromnak megvan a középfok,és hamarosan megy felsőfokra is.Cikinek tartom,hogy nekem nincs még középfok sem.Szóval van valakinek tapasztalata,vagy esetleg valakitől hallott róla,hogy a munkaügyin keresztül milyen egy ilyen tanfolyam?Volt-e tesztírás,és ha igen milyen volt?Milyenen a követelmények? stb.
2014. jún. 19. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én jártam évekkel ezelőtt egy ilyenre, aztán végül nem mentem el vizsgázni, így nem lett középfokúm. Amúgy ha elmentem volna vizsgázni, akkor se lett volna meg !

(Tesztírás akkor nem volt, Headwayt meg fénymásolt lapokat használtunk.)

Jellemző a színvonalra, hogy volt amikor helyettesítő tanár jött, és a New Concept English 2. kötetéből másolt lapokat adott nekünk tanulni és ott is voltak ismeretlen szavak... gondolta ez a mi szintünk... Most innen (már felsőfok közelében)nézve, az a könyv nagyon alapfok.

2014. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem mentél el vizsgázni?Egyébként minden nap kellett menned angolra?
2014. jún. 26. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Messzire kellett volna menni vizsgázni ahhoz képest ahol a tanfolyamot tartották, azaz hajnali ötkor felkelve az angoltudásom nem volt olyan megbízható állapotban, hogy tényleg képes legyek letenni...hétfőtől péntekig tartott.
2014. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!