Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 perc angol? Nem tudom, hogy...

5 perc angol? Nem tudom, hogy magát a magazint vegyem-e meg havi szinten, vagy a Kezdőknek és újrakezdőknek c. könyvet?

Figyelt kérdés
milyen szintű szövegek vannak a magazinban? Középszintre fel tudna a magazin némileg készíteni? (2 éve tanulok angolt, szóval van egy kis angoltudásom)
2014. jún. 21. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! nem érdemes a magazin megvenni, nem tudom van-e nCore-d? Ha nincs, szerintem megéri neked előfizetést vásárolni, ugyanis 2010-től kezdve 2014 májusig fent van az összes 5 perc angol magazin, én szoktam olvasgatni, hasznosnak találom. Az nCore-n sok más nyelvkönyv (telc, euro, origo, bme, ecl) fent van. Ha esetleg tudsz, kérj valakitől meghívót. Ott egyébként fent van a "kezdőknek és újrakezdőknek C.' könyv is. Nem reklámnak szántam, de én biztos, hogy nem vásárolnék ilyeneket. Az oldalon vannak filmek angolul is. De ha semmiképp nem akarsz kiadni ezért pénzt, írj nekem, és skypen elküldhetem, ami kell. (Csütörtökön küldeni is tudnám)
2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Kezdőknek és újrakezdőknek című könyv alapfokra készít fel.

Az 5 perc angol magazinban többségében középszintű szövegek vannak, plusz alap, közép és felsőfokú vizsgára felkészítő gyakorló feladatok.

Szerintem a magazint érdemesebb megvenni, papríron és hozzá letölteni az mp3-akat.

Amúgy találsz a neten letölthetőeket, hogy eldönthetsd, itt van például kettő:

[link]

[link]

2014. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!