Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Várjak? Vagy nyáron nyelvvizsg...

Várjak? Vagy nyáron nyelvvizsgázzak?

Figyelt kérdés
DExam-on voltam tavasszal, a legközelebbi csak ősszel van. Nyáron tegyek le egy euro-t vagy telc-et vagy várjak inkább? Őszintén szólva semmit se tudok az euro feladatairól se a telcről. Ősztől egyetemre járnék.. Nyáron tegyek egy nyelvvizsgakísérletet? Ti mit tennétek a helyemben? (csak írásbeli kellene)

2014. jún. 26. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy hány százalékon múlott a vizsgád, de ha nem sokon, akkor az euroval érdemes próbálkozni. A honlapjukon bőven van tájékoztatás és könyveket is lehet kapni.
2014. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 ponton múlott.
2014. jún. 26. 21:42
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi megnézem a könyveket. :)
2014. jún. 26. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még ingyenes online felkészítőjük is van. [link]
2014. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mentek a zöldek! nagyon szépen köszönöm! Lehet teszek egy próbát 20K-ba nem törik bele a fogam, és talán összejön :) főleg hogy lesz miből készülni.
2014. jún. 26. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De tudjál róla, pont tegnap olvastam itt egy másik kérdésnél, miután föltettem a linket, hogy állítólag a felkészítőjük feladatai könnyebbek, mint a vizsga.
2014. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ajánlanám még a BME írásbelijét vagy a Telc-et.

2 hete voltam a BME-nél (középfokon) írásbelizni. Szerintem nyáron jó letudni. Nekem pont volt a suli után pár napom felkészülni és összpontosítani, valamint nem kellett készülnöm a suliba, tanulni vagy hf-t írni.

16/L.

2014. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!