Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet kapni 75 pontot...

Hogy lehet kapni 75 pontot nyelvizsgán /egy adott dologból pl: listening, grammar, / ha 20 egységes a feladat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 10:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocs, rosszul írtam ki...


Szoval, az van hogy majd jövő tanévben Telc nyelvizsgára megyek... rendeltünk egy gyakorló könyvet, az első tesztjét csináltam meg ma.... nos a pontozást illetőleg lenne kérdésem...


Hogy lehet az, hogy az olvasott szöveg értése 20 egységből áll és 75 pontot, a nyelvtani teszt 20 egységből áll és 30 pontot, a hallás utáni szövegértés 20 egységből áll és 75 pontot lehet rá kapni?

Csak mert én józan paraszti ésszel úgy pontoztam magamnak, hogy helyes 1 pont helytelen megoldás 0 pont... és ugye minden rész 20 egység, s az elért pontomat elosztottam 20-al, s így kijött a százalék......

de ezekszerint akkor nem így van...


Kérem segítsen valaki!

2014. jún. 30. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:

75/20=3,75

30/20=1,5


Ennyit ér egy helyes megoldás, a helytelen semmit. Vélhetően.

2014. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, nem így van. Nézd meg a teszt könyvedet. Benne van részletesen.
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!