Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vegyen fel a kapcsolatot...

Hogy vegyen fel a kapcsolatot a nyelvtanárral?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukám azt mondta, hogy nyáron mindenképpen járjak nyelvtanárhoz franciából és adott nekem telefonszámot. Azt mondta intézzem el magamnak.

12 éves vagyok, még sose csináltam ilyet, félek kicsit a telefonálástól. Hogy kell ilyenkor megbeszéli? Mikről kell kérdeznem? Mi ennek a menete? Milyen külön tanárhoz járni? Ő jön hozzánk, vagy nekem kell menni? Milyen felszerelés kell?

Kérlek segítsetek, hogy csináljam, hogy működik ez?



2014. júl. 1. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Kérdezd meg az óradíjat először meg hogy

egy tanóra hány perces (mert van pl. hatvan perces

meg kilencven perces)

2014. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ja meg ne felejtsd el megkérdezni melyik tankönyből szokott tanítani és neked melyik könyv kéne, melyik

kötet

2014. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Oké, nyelvtanár vagyok, így elmondom, hogy kb hogyan is kellene hogy menjen egy ilyen beszélgetés.


Jó napot kívánok! XY vagyok, 12 éves, anyukámtól kaptam ezt a számot. Franciatanárra lenne szükségem a nyáron. Érdeklődöm, hogyan szokott ez Önnél menni. Nekem kell mennem, vagy ide tetszik jönni? Egy óra hány perces? Miből tetszik tanítani? Mennyibe kerül egy alkalom? (Hogy ne legyen félreértés, hogy egy óra mennyi.) Mit kell vinni? Hová kell menni? Van még valami amit nem kérdeztem, de fontos? Mikor tudok kezdeni?

Köszönöm az információkat!

Viszonthallásra!


A.

2014. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, akkor majd megpróbálok erőt venni magamon!

Kedvesek vagytok. :)

2014. júl. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!