Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan találhatnék olyan...

Goghen kérdése:

Hogyan találhatnék olyan személyt, (oldalt) aki segítene nekem az angol tanulásban elsajátításban? A beszédkészség fejlesztésére gondolok. Saját erőből tanulom.

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A helyes válasz sok mindentől függhet.


Melyik városban laksz?

Milyen szinten vagy már és hova akarsz eljutni?

Mi a nyelvtanulás célja? Oké, beszédkészség. Éppen meg akarod értetni magad egy kocsmában? Vagy külföldön akarsz dolgozni? Vagy szakmai kérdésekben is szeretnél tárgyalni kollégákkal? Vagy már csak a vizsgád szóbeli része hiányzik?

Az angolon kívül milyen nyelveket tudsz még? Van olyan, amit már viszonylag jól, de legalábbis az angolnál sokkal jobban?

Miért saját erőből? Nincs pénzed? Nem hiszel a tanárokban? Kihívás? Fogadásból?

2014. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 12 éve csináltam egy áll. Alap b tip. nyelvvizsgát. Keveset használtam és egyre nagyobb hiányosságomnak látom. Online angol tanfolyamra járok. Nagyon jó. De a beszéd gyakorlásara nincs lehetőség. Több műszakban dolgozom külker területen, így erős tárgyalóképes angol tudásszintre kellene eljussak.
2014. júl. 10. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyelvtanulásban a beszéd gyakorlása alapvető.

Azért kérdeztem, hogy hol laksz, mert Budapesten konkrétan is tudok olyan klubokat, ahol ingyen lehet közösen gyakorolni, - esetenként külföldiekkel is....

2014. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs, Debrecen.
2014. júl. 11. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutass utána, hátha vannak Debrecenben is ilyen közösségek, elvégre egyetem van, és külföldiek is akadnak. Vagy te magad szervezz egyet.
2014. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fent vagy Facebookon, ott jobban tudok segíteni.
2014. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!