Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tananyagot/nyelvkönyvet...

Milyen tananyagot/nyelvkönyvet ajánlanátok japánból amivel eltudom sajátítani a nyelvet olyan erős középfokig?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben leszek a következő 1 évben, hogy csak könyvből/lapról tanulhatok tehát semmiféle multimédia nem játszik. A Dekiru 1,2-re gondoltam. Tudásom kb annyi, amennyit Animékból hallottam :D

2014. júl. 15. 11:10
 1/2 anonim válasza:

"Olyan helyzetben leszek a következő 1 évben, hogy csak könyvből/lapról tanulhatok tehát semmiféle multimédia nem játszik."


Mi olyan helyzet van, hogy még okostelefon használat sem lehetséges? (Én pl a Jasenseit használom androidon, de sok app van még erre a célra)

2014. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne azt nézd, hogy mi olyan helyzet.. a lényeg, hogy nem használhatok semmi elektronikus eszközt. A válaszokat ehhez viszonyítva adjátok légyszi.
2014. júl. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!