Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga: meddig érvényes...

Nyelvvizsga: meddig érvényes a szóbeli, ha még nem sikerült az írásbeli?

Figyelt kérdés
2013. májusában voltam TELC középfokú nyelvvizsgán, akkor csak a szóbeli sikerült. Azóta nem voltam újból. Igaz, hogy ha 1 éven belül nem sikerül megcsinálni hozzá az írásbelit, akkor elévül a szóbeli eredmény?
2014. júl. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs időkorlát^^


[link]

2014. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 15. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap válaszoltak a levelemre a Telctől, mert én is hasonló helyzetben vagyok, csak és évekkel ezelőtt szereztem meg a szóbelit.


Ezt válaszolták:

"Nemzetközi vizsgánknál a megszerzett részvizsga eredmény csak következő év végéig érvényes."

2014. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jó hír :(

Köszönöm Neked is a segítséget!

2014. júl. 16. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

itt még egy link : [link]


nem értem miért írták, hogy elévül o_O

2014. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már kétszer is megszívtam a Telccel, így nem csodálkozok, hogy minél több pénzt akarnak behajtani az emberektől. De ha tényleg így van, hogy a sikeres szóbeli után bármennyi idp eltelhet az írásbeliig, akkor biztos reklamálnék nekik, esetleg fel is jelenteném őket, ha nem akarnák kiadni :D


De én nem a Telcnél akarom majd lerakni újra az írásbelimet, így a szóbelit nekem nem adják ki külön... :(

2014. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem kiadták a szóbeliről a papírt, de gondolom attól még érvényét vesztheti, ha úgy van.. :/


Köszönöm mindenkinek és sikeres felkészülést a nyelvvizsgára! :)

2014. júl. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!