Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdrkelne a véleményetek a...

Hippy baby kérdése:

Érdrkelne a véleményetek a spanyol nyelvel kapcsolatban. Mit gondoltok a spanyolrol?

Figyelt kérdés
Jelenleg angol tanulok kemény szinten,4.ben is volt nyilvvizsgám,(lesz 6.ban 7.ben 8.ban)Nagyon jól megy.Müvészettörténelem,Tesi Országismeret is angol,és mindennap van angol.Szóval megvagyok vele,szeretem,szüleim szerint javamra válhat.De kellene egy másik nylev.Ők a németet szeretnèm,de èn azt nagyon nem.Zudom hogy az jó meg minde. De Es spanyolt szeretnék vagy franciát.Mi a vèlenényetetk?esetleg ismeretek Nyelvtanárokat?Segítsetek kérlek!

2014. júl. 21. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Angol nyelvű suliba jársz? Mert (és ezt nem bántásból írom) borzalmas a helyesírásod. Inkább először a magyar nyelvet tanuld meg jól használni. Rosszul ragozol, alany-állítmány nincs egyeztetve, katasztrófa. Nyelvtanárként nem tudnék elvállalni egy olyan embert, aki az anyanyelvét alapfokon (se) beszéli. Bocsi, de ez az igazság. És nem veszem be a "telóról vagyok, ezért írtam helytelenül" dumát. Akármilyen jól is beszélsz angolul, az a szomorú igazság, hogy nem tudsz magyarul.
2014. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telefonon írtam,most vagyok a gépnél.Nyelvtanból nem is vagyok olyan fényes
2014. júl. 21. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:
jó köszönöm,a szembesítést,de nem is érdekel már a véleményed...Amúgy nem helyesírással kapcsolatban kértem segítséget
2014. júl. 21. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, hogy bevezették az etika kötelező tanulását. Mondjuk, az ilyen modort teljesen nélkülöző egyének esetében, általában nem sokat, mert nincs meg bennük a kellő vágy, hogy felfogják, az elhangzottakat, de hát... Mindig kell próbálkozni. Egyébként nyelvvizsgád nem lesz, ellenben ezzel nyelvből lesz vizsgád "kemény szinten" (el tudom képzelni, hogy ez milyen kemény lehet, így ötödikben :DDD). Majd 9-től bejön a második nyelv, addig nem érdemes rákeverni a dolgokat.
2014. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem sokat ér* pardon.
2014. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!