Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez spanyolul? Valaki...

Hogy van ez spanyolul? Valaki leforditana nekem? De csak aki tenyleg tud spanyolul (a forditok sz*rt sem ernek)

Figyelt kérdés

Fájdalom az arcomon, hívlak de nem jössz már.

A könnyeimmel harcolok, még mindig várok rád. Te nem mondtad hogy merre mész, csak fogtad és elhagytál. Én vártam azt hogy hátra nézz, de még annyit sem mondtál, hogy te más életre vágysz, velem nem volt jó. Ezért a szívem fáj, segíts már!

Nem adom, az enyém!

Harcolnom kell ezért!

Nem adom, az enyém!

Nekem ígérte a szél.

Fájdalom az arcomon, mond hogy még gondolsz rám. S hogy néha halkan suttogod, bánod hogy elhagytál, elhagytál. A fájó szívem megszakad, de remény bennem még maradt. Én neked írtam ezt a dalt, az égnek üvöltöm azt:

Nem adom......(Ezt nem kell újra bemásolni.)

Köszönöm szépen a fordítónak előre, remélem helyesen fordít. :)



2014. júl. 22. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!