Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pitman Hungary City and...

Pitman Hungary City and Guilds Nemzetközi Oktatási és Szolgáltató Kft. (Pitman Qualifications)?

Figyelt kérdés
Csinált már valaki itt nyelvizsgát? MIk a tapasztalatok?
2010. jan. 10. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez pillanatnyilag nem akkreditált nyelvvizsga, tehát nem érdemes letenni. (Ha egyáltalán lehet)
2010. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bizony, jól mondja az első!


ez nem akkreditált ami azt jelenti, hogy Magyarországon sz*rt sem ér!


külföldre biztos jó.

2010. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen,időközben megtaláltam én is ezt az infot. Mondjuk nekünk, itt Sk-ban érettségi helyett elfogadják,Magyaro.-n meg plusz pont járhatott volna érte...így 2 légy lett volna,1 csapásra... sajnos nem jön össze.. TELC vagy ECL ? valakinek tapasztalatok?
2010. jan. 10. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már külön kérdésben tedd fel, mert itt már csak ketten vagyunk. Illetve keresd vissza mások kérdéseit.
2010. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) köszi, előtte már megnézegettem régebbi kérdéseket meg már jelentkeztem ECL-re,ugyh eredetileg már mindegy :)
2010. jan. 13. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Már elfogadták.
2013. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!